Telefon z Androidem

Telefon z Androidem Samsung Galaxy S5 G900

Telefon z Androidem

Telefony z Androidem są najpopularniejszymi urządzeniami mobilnymi na świecie. System ten wyróżnia się dużą otwartością, możemy dowolnie zmieniać i konfigurować go pod nasz gust. Cechuje go największa baza aplikacji oraz szybkość działania. Android ma również wady, jest podatny na wirusy i po pewnym czasie użytkowania może być nieco ociężały.

Jaki tani telefon z Androidem wybrać i kupić?

Przy zakupie telefonu z Androidem trzeba wziąć pod uwagę kilka kwestii. Przede wszystkim należy ustalić budżet jaki zamierzamy na niego przeznaczyć. Przedział cenowy smartfonów z Androidem jest szeroki, od kilkudziesięciu złotych do kilku tysięcy. Cena zależy od jakości wykonania, producenta i wielkości wybranego modelu. Ustalenie przedziału cenowego, zdecydowanie ułatwi nam wybór.

Telefony z Androidem – Ranking TOP 7

Pozycja Nazwa telefonu Producent Cena telefonu
1Elephone Q CzarnyElephoneAktualna Cena
2Elephone Q BiałyElephoneAktualna Cena
3Elephone Q BrązowyElephoneAktualna Cena
4myPhone Compact CzarnymyPhoneAktualna Cena
5Overmax Vertis 4004 You CzarnyOvermaxAktualna Cena
6myPhone C-SMART PIX BiałymyPhoneAktualna Cena
7myPhone C-SMART PIX CzarnymyPhoneAktualna Cena

Pełna lista telefonów z Androidem..->

Jeśli chodzi o sam system, warto wybierać jak najnowsze jego wersje. Obudowa musi być solidna, z wytrzymałego plastiku lub aluminium, z mocną ramką dookoła ekranu. Warto wybierać ekrany przynajmniej 4 calowe, dzięki którym będziemy mogli wygodnie zarządzać systemem. Trzeba również zwrócić uwagę na technologię, w której jest wykonany wybrany model, oraz reakcję na dotyk i obsługę multitouch. Dobrze jeśli urządzenie ma zastosowany ekran AMOLED. Brak obsługi multitouch musi być czynnikiem dyskwalifikującym dany model, ponieważ utrudnia to szybkie przeglądanie stron internetowych na dużych ekranach. Warto porównać poszczególne modele i poczytać opnie na ich temat, aby wybrać model z dobrej jakości odtwarzaczami oraz technologią obsługującą wideo w HD. Jeśli potrzebujemy lub wolimy modele z fizyczną klawiaturą, trzeba poszukać telefonu z klawiaturą QWERTY (w trybie pionowym).

Musimy pamiętać także o tym, że system Android wymaga stałego połączenia z siecią internetową do poprawnej pracy. Warto zatem wykupić u dostawcy miesięczny abonament internetowy lub skorzystać z innego źródła. Jeśli zamierzamy przechowywać na telefonie duże ilości zdjęć czy filmików, warto wybrać model z dużą ilością pamięci wewnętrznej.

Dobry i tani smartfon z Androidem

Dobry i tani smartfon z systemem operacyjnym Android można już dostać w cenie do 300 zł, 400 zł a nawet 500 zł. Nie jest to wielka kwota jak za tak dobry system. Powiedzielibyśmy nawet, że taki telefon w tej cenie jest tani. Warto pomyśleć o takim smartfonie ponieważ zbierają one dobre recenzje i opinie. Plasują się też wysoko w rankingach!

Telefon z Androidem myPhone Infinity

Telefon z Androidem myPhone Infinity

Telefon z Androidem do 500 zł

Porównaj aktualne ceny… ->

Szukaliście nas po przez:

  • telefon z androidem opinie (1)