Telefon na dwie karty SIM

Telefon na dwie karty sim Motorola Moto E LTE

Telefon na dwie karty sim Motorola Moto E LTE

Telefony dual SIM, które obsługują jednocześnie dwie karty SIM, są coraz popularniejsze na naszym rynku. Dual SIM to bardzo przydatna funkcja dla wszystkich osób, które muszą korzystać z dwóch numerów telefonicznych jednocześnie. Zazwyczaj bywa tak, że jedna karta SIM jest służbowa, a druga prywatna i aby z nich korzystać trzeba było nosić ze sobą dwa oddzielne telefony. Posiadając aparat na dwie karty, konieczność noszenia dwóch telefonów zostaje rozwiązany. Dual SIM przydaje się również za granicą, kiedy będziemy potrzebować jednocześnie mieć aktywny numer telefonu i lokalną kartę do tańszych połączeń czy Internetu. W erze smartfonów, dzięki aplikacjom, komunikacja pomiędzy dwoma kartami jest znacznie ułatwiona i np. można otrzymywać powiadomienie SMS-em na który numer przyszły wiadomości lub kto próbuje się z nami skontaktować. W ustawieniach można nadać sieciom nazwy oraz wybierać preferowaną kartę SIM do połączenia z Internetem ( np. darmowy Aero 2).

Telefony na dwie karty SIM – Ranking TOP 7

Pozycja Nazwa telefonu Producent Cena telefonu
1Blackberry Q5 RóżowyBlackberryAktualna Cena
2Blackberry 9900BlackberryAktualna Cena
3Blackberry P9983 CzarnyBlackberryAktualna Cena

Pełna lista telefonów na dwie karty SIM..->

Przed zakupem:
Warto zwrócić uwagę na to, jaką wybrany model obsługuje technologię Dual SIM Active (DSA) czy Dual SIM Standby (DSS). Ta pierwsza ma oddzielne układy anten, co pozwala korzystać z obu kart ( jedną mamy aktywną, z drugiej możemy korzystać np. z Internetu). Jednak jest to bardziej energochłonne, a ceny urządzeń z DSA są nieco wyższe. Druga technologia DSS ma tylko jedną antenę, którą dzielą obie kart SIM i rozmowa czy dostęp do sieci z drugiej karty, nie jest możliwy.

Przed zakupem telefonu na dwie karty SIM, warto poczytać opinie i recenzje wybranego modelu. Z nich dowiemy się w jaki sposób jest rozwiązane wybieranie numeru telefonu z różnych kart. Najlepiej aby było ono możliwie proste, np. poprzez naciśnięcie dedykowanych przycisków. Jeśli chcemy korzystać z darmowego Internetu Areo, trzeba się upewnić że wybrany telefon będzie go obsługiwał. W tańszych modelach może nie być wbudowanego modułu 3G.

Cena telefonów na dwie karty sim

Najtańsze telefony komórkowe Dual SIM możemy kupić już za kilkadziesiąt złotych. Ceny smartonów zaczynają się od 200 złotych w wzwyż. Sprawdź pełny ranking cen:

Telefon na dwie karty sim Microsoft Lumia 535 DS

Telefon na dwie karty sim Microsoft Lumia 535 DS

Telefon na dwie karty SIM do 500 zł

Sprawdź pełną listę… ->

Szukaliście nas po przez:

  • telefony na dwie karty sim 2015 (3)
  • który smartfon ma dsa (1)
  • telefony komórkowe na dwie karty sim ceny 2015 (1)
  • wyswietlacz do telefonu cavion base 1 7 allegro (1)